Najnovšie recenzie zo sekcie Ultrazvukové čističky

DEMA USR 2200/170 E

DEMA USR 2200/170 E

Overený zákazník GÜDE Slovakia s.r.o. Jan

Pridané: 22. apríla 2022

Zakúpený v GÜDE Slovakia s.r.o.

• neviem

Overený zákazník HENRY - ITSK Overený zákazník

Pridané: 13. apríla 2022

Zakúpený v HENRY - ITSK

• Tichá prevádzka
  • Ovládacie prvky v prednej časti
  • Nastavený čas sa zobrazuje aj v minútach a nielen v sekundách ako pri konkurencii
  • Display má príliš malé čísla ale inak v poho
  • Osvetlenie vaničky je nevyhovujúce

Modré LED osvetlenie nie je nasmerované do čistiaceho priestoru (vaničky) takže je tam defacto k ničomu.
Samotná čistička inak funguje bez problémov, takže kúpu môžem pokojne odporučiť.

Geti GUC 06A

• Ľahko sa používa

Overený zákazník tipa.sk Dušan

Pridané: 19. februára 2022

Zakúpený v tipa.sk

Super dostatočne veľké na ha hobby potreby.

Nedis JECL110WT

Nedis JECL110WT

Overený zákazník tipa.sk Monika

Pridané: 9. februára 2022

• Manuál nie je v SK alebo CZ

Malá šikovná čistička. Používam na čistenie frezok na manikúru a vyčistí ich pekne. Jednoduchá obsluha zariadenia.

Overený zákazník Vivantis.sk Overený zákazník

Dexxer Ultrazvuková čistička VGT-800 600 ml 35W

Overený zákazník vapeklub.sk Wildbear

Pridané: 18. januára 2022

Zakúpený v vapeklub.sk

Bez toho sa neda funguvat alebo si sni uz neviem predstavit ze bi som zacal zas rucne umyvat , nie som lenivy len tato vecicka to uroby ozaj paradne kazdu sparku ci dierku;)

Overený zákazník www.kupteraz.sk Overený zákazník

Rockubot MINI S ROCKUBOT MINI S

Overený zákazník Barlando Overený zákazník

Pridané: 22. decembra 2021

Zakúpený v Barlando

• Zatiaľ asi ok, mám ho pár dní.
Marta PRO 3 l 220W

• samozrejme umyva

Overený zákazník Hobby ElektroDom palo

Pridané: 29. novembra 2021

Zakúpený v Hobby ElektroDom

• tichý chod,prehľadný displej,čistí tak ako má

s výrobkom som velmi spokojný,doporučujem

Jeken 5700A

Jeken 5700A

Overený zákazník tipa.sk rasto

Pridané: 29. októbra 2021

Zakúpený v tipa.sk

• vsetko super ide ako pila dobra kupa sme spokojny

Overený zákazník tipa.sk Roman

Pridané: 22. októbra 2021

Zakúpený v tipa.sk

• Splnilo očakávania, čo má vyčistiť, vyčistí

Odporúčam

Overený zákazník tipa.sk Peter

Pridané: 16. októbra 2021

• spokojnosť

Overený zákazník tipa.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 11. októbra 2021

Zakúpený v tipa.sk

Je to moja prva ultrazvukova cisticka, neviem to porovnat s inymi, preto neviem posudit, ci je to vyhoda, alebo nevyhoda. Pocas cistenia je pristroj hlucny (uroven hluku skoro ako mixer na prazdno). Cas nahrievania na 50C je cca 15minut (pri pouziti studenej vody z vodovodu). Po nahriati zhasne ledka indikujuca nahrievanie a vtedy viem, ze mozem spustit cistenie. Po dokonceni cistenia sa ultrazvuk vypne no pristroj ostane nadalej udrziavat nastavenu teplotu, preto treba po docisteni nastavit ohrev na OFF (upozornuju na to aj v manuali). Prevedenie vyrobku je kvalitne. Je moznost zvolit aj nepretrzite cistenie (bez casovaca - v manuali neopdorucaju nechat pristoj cistit dlhsie ako 30min). Najdlhsi interval casovaca je 20min.

Overený zákazník BONUSKO Stano

Pridané: 15. septembra 2021

Zakúpený v BONUSKO

• pekný dizajn
  • kvalitnejšie vypracovanie

Prvá skúsenosť s ultrazvukovou čističkou, čistenie funguje ale očakával som lepší výsledok čistenia s čistou vodou. Zatiaľ odskúšané so saponátom a IPA, tam je výsledok o niečo lepší.

Overený zákazník tipa.sk Overený zákazník

Pridané: 23. augusta 2021

• mala a skladna

som po prvych 2-3 pouzitiach nad mieru spokojny s vykonom pre ucely prebijania streliva

Overený zákazník BONUSKO Overený zákazník

Pridané: 18. augusta 2021

Zakúpený v BONUSKO

• Predmety si nemusím dať čistiť v špecializovaných prevádzkach, čističku mám doma.
  • Zvýšený čistiaci výkon oproti iným ultrazvukovým čističkám
  • Návod si protirečí, v návode na jednej strane píšu , že napr. prístroj nie je vhodný na potápačské hodinky do 50m, na druhej strane je tam odporúčanie a postup na čistenie vodotesných hodiniek.

1. Čistenie zlatých šperkov - bolo potrebné použiť aj špáratko na uvoľnenie nečistôt v záhybe a použiť čistenie 2x. Výsledok je ale veľmi uspokojivý, šperky sú pekne vyčistené
2. Čistenie mincí - zoxidované odtlačky prstov a stmavnuté miesta po 2 čisteniach čiastočne zmizli, tak na 30%. Minca vôbec nevyzerá ako žiarivo lesklá zlatá. Toto zrejme ale nie je špina, ale oxidácia materiálu s chemickými zmenami, takže na mince sa čistička veľmi nehodí a asi je potrebné použiť nejaký chemický prostriedok.
3. Čistenie hodiniek - hodinky sú pozlátené, vodotesné s brúsenými minikamienkami okolo ciferníka. Niektoré kamienky časom stmavli, čo sme pokladali za špinu. Pri čistení v plastovom košíčku (dodané príslušenstvo na vloženie čistených predmetov, ktoré podľa návodu znižuje (absorbuje ultrazvukové vlny)čistiaci výkon o 30-40%) sa stmavnutie nevyčistilo. Pri čistení bez košíka, kedy sme hodinky držali ponorené ciferníkom v ruke (teda s plným výkonom) sa stmavnuté kamienky uvoľnili, vypadli do nádoby. Toto ale zrejme nie je chyba funkcie prístroja, stmavnutie asi nebola špina, ale možno zoxidované lepidlo, alebo nejaká iná zmena (nekvalitné prilepenie kamienkov), kamienky by asi časom vypadli tak-či-tak. Iné nesmavnuté kamienky sa neodlepili a držali v pohode.
4. Čislenie okuliarov - na toto bol primárne prístroj kúpený a musím povedať, že okuliare vyčistil kvalitne. Mám trochu obavy, či ultrazvuk nebude časom pôsobiť nejako negatívne na antireflexnú vrstvu skla, ale uvidíme, je to stále šetrnejšie, ako iné spôsoby čistenia okuliarových skiel. Pri jedných starých okuliaroch mám na nosníku už odĺúpenú farbu. Keď som ich vyčistil v prístroji, farba sa trošku odlúpila viac, zrejme to odlúpené už bolo, len ultrazvuk to "pohol". Preto pozor na praskliny v starších čistených predmetoch.

Zobrazujem 41 - 60 zo 181 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...10