Ultrasonic IV CD 4820

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v MHProdukty.sk

• Pomer cena - kvalita. Veľa funkcií. Jednoduchá obsluha. A hlavne to robí to čo má. Môžem len odporučiť !!!
    • Nič.

Tento produkt som si vybral lebo som potreboval vyčistiť neprístupné miesta na auto súčiastke a splnilo to moje očakávania. Dokonca by som povedal že ich až prevýšilo. Určite ho odporúčam na čistenie malých aj väčších vecí kde nie je možnosť očistiť to inak a kde sa neodporúča mechanické čistenie. Mne to vyčistilo súčiastku perfektne bez mechanického poškodenia povrchu súčiastky. Ďalšie plus je to že si ohrieva vodu na požadovanú teplotu a udržiava ju. Odporúčam !!!

Produkt nemá žiadne parametre.

Ultrazvuková čistička ultrazvuková čistička CD 4820 vyčistí všetko od povrchových nečistôt len pomocou vody a vibrácií, ktoré vytvárajú ultrazvuk (napr. okuliare, šperky a pod.) tichý provoz objem nádobky 2500ml pracovná frekvencia 42 kHz ultrazvuková čistička má nádobku vyrobenú z nerezovej ocele SUS304 rozmer nádoby 245x145x70 mm časovač 90-180-280-380-480s (5 cyklov, indikácia na LED displeji) príkon 170 W napájanie 220-240V AC rozmery 290x225x160mm hmotnost 2,5 kg

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v MHProdukty.sk